Chale Recanto Da Coruja 2
| Zwembad Zoutwater zwembad Verwarmd zwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi | Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 1-slaapkamer Chale Recanto Da Coruja 2 Alfredo Wagner villa is binnen 15 minuten rjden van het Lomba Alta Museum of Archaeology gelegen en beschikt over een zwembad, een bubbelbad, voor een ontspannen verblijf.
Tot de badkamerfaciliteiten van deze hut behoren ook een bidet, een bubbelbad en een apart toilet. Er zijn een haardroger, badjassen en badlakens voor het comfort van de gasten.
Chale Recanto Da Coruja 2 villa van 30 m² beschikt over koffie- en theefaciliteiten, keukengerei in een keuken om te koken.
- Luchthavens
- Luchthaven Antônio Correia Pinto de Macedo122 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Alleen volwassenen
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zoutwater zwembad
- Verwarmd zwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Voorzieningen voor huisdieren
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wordt een luchthaventransfer verzorgd door Chale Recanto Da Coruja 2 villa?
Gasten van Chale Recanto Da Coruja 2 villa kunnen pendeldienst aanvragen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Chale Recanto Da Coruja 2 villa?
Gasten van Chale Recanto Da Coruja 2 villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Is er een keuken in Chale Recanto Da Coruja 2 villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Chale Recanto Da Coruja 2 villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze hut?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij deze hut. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij deze villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van deze villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.